Hakkımızda

Hakkımızda

2018 yılında kurduğumuz Tulpar Teknolojik Hizmetler San. Tic. Ltd. Şti olarak bulunduğumuz sektörün yeniliklerini ve gelişmelerini her an takip ederek, en yeni ve gelişmiş teknolojileri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onlara sunuyor ve kesintisiz hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bularak, hızlı ve kaliteli hizmet ile müşterilerimizi bir araya getiriyoruz. Alanında uzman kadromuz, deneyimlerini sektörün yenilikleri ile birleştirerek müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve daha fazla geliştirmek için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.  

Kalitede süreklilik, üretken,  uzun vadeli müşteri ilişkileri, düzgün ve güvenilir fiyat politikası, dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilkeler ve değerlerdir. Çalışmalarımızı sürdürürken, aldığımız olumlu müşteri memnuniyetleri bizleri motive etmektedir. Tulpar Teknolojik Hizmetler ekibi olarak sürekli kendimizi geliştirerek sahip olduğumuz sorumluluğun bilinci ile hareket ediyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek. Kaliteli ve optimum maliyetli hizmet sunmak. Kaynaklarımızı en etkin ve verimli şekilde kullanmak. Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak sorumluluk sahibi sektöre pozitif katkı sağlayan bir şirket olarak hizmet vermektir.

MİSYONUMUZ

En üst düzeyde ürün ve hizmet kalitesi ile tecrübelerimizi birleştirip müşterilerimize maksimum fayda sağlamak. Faaliyet gösterdiğimiz elektronik sektöründe dürüstlük başta olmak üzere etik değerlerden taviz vermeden idari ve teknik şartnamelere uygun olarak kaliteyi, güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören örnek bir şirket olmak ve faaliyetlerimize devam etmek. Müşteri memnuniyeti esas odaklı, tecrübeli teknik kadrosu ile kaliteli ve projeye uygun çözümler üreterek ekonomik hizmetler sunmaktır.